Standart Portfolio

  • <!--:tr-->Standart Portfolio<!--:-->

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Donec aliquet posuere vulputate. Aliquam malesuada tortor quis magna pretium sit amet rhoncus risus pretium. Phasellus interdum bibendum purus, ac venenatis orci egestas.

  • Date: 12 Ağustos 2013

Tüm Aileniz için

DentaFer’de tüm aile fertleriniz için geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Çocuk Diş Hekimliği , Estetik Diş Hekimliği, Ortodonti, Protez, Ağız ve Çene Cerrahisi ihtisas alanlarının hepsinde UZMAN ve TECRÜBELİ doktor ekibimizle size hizmet için buradayız.

Yetkin Personel

Sağlığınız sizin için olduğu kadar bizler için de hayati önem taşımaktadır. DentaFer’de SADECE alanında yetkin ve güvenilir uzmanlarla karşılaşırsınız.

Son teknoloji

Sizin için sadece en son teknolojiyi kullanır,Tıbbi gelişmeleri yakından takip ederek en etkin ve güvenli tedaviyi almanızı sağlarız.

Özel Dentafer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres: İkbal Caddesi No:127/3 34774 Ataşehir – İstanbul
Tel: ‎+90 542 466 80 80 / +90 530 548 03 48 (pbx) Fax: +90.216.466 23 88

 

Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Sitemize erişim sağlayarak, çerez kullanım politikamızı kabul etmiş olursunuz.