Hizmetler

Dentafer kurulduğu tarihten bu yana, tüm aile bireylerinizi kapsayan geniş hizmet yelpazesi, yetkin doktor ve tıbbi çalışan kadrosu, modern teknolojiyi emrinize sunan yeni donanımlarıyla sağlığınıza gereken değeri eksiksiz olarak vermek için sürekli kendini geliştirmektedir.

IMPLANT

...

Devamını Oku

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

...

Devamını Oku

ORTODONTİ

...

Devamını Oku

PROTEZ

 ...

Devamını Oku

DİŞ ETİ HASTALIKLARI

...

Devamını Oku

ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ

...

Devamını Oku

AĞIZ VE ÇENE CERRAHİSİ

...

Devamını Oku

Tüm Aileniz için

DentaFer’de tüm aile fertleriniz için geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Çocuk Diş Hekimliği , Estetik Diş Hekimliği, Ortodonti, Protez, Ağız ve Çene Cerrahisi ihtisas alanlarının hepsinde UZMAN ve TECRÜBELİ doktor ekibimizle size hizmet için buradayız.

Yetkin Personel

Sağlığınız sizin için olduğu kadar bizler için de hayati önem taşımaktadır. DentaFer’de SADECE alanında yetkin ve güvenilir uzmanlarla karşılaşırsınız.

Son teknoloji

Sizin için sadece en son teknolojiyi kullanır,Tıbbi gelişmeleri yakından takip ederek en etkin ve güvenli tedaviyi almanızı sağlarız.

Doktorlar

Dentafer ailesinin sorumlu, tecrübeli ve ihtisas sahibi doktorlarıyla, sağlığınız daima emin ellerde. Tüm Doktorlar

Dt. Feray AKÇINAR

Diş Hekimi

Devamını Oku

Özel Dentafer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres: İkbal Caddesi No:127/3 34774 Ataşehir – İstanbul
Tel: ‎+90 542 466 80 80 / +90 530 548 03 48 (pbx) Fax: +90.216.466 23 88

 

Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Sitemize erişim sağlayarak, çerez kullanım politikamızı kabul etmiş olursunuz.